Image

Hakkımızda

Isparta Çevre Sağlık ve İlaçlama Hizmetler kapalı ve açık alanlarda yürüyen haşere (hamamböceği, kalorifer böceği, karınca vb.) , kemirgen (fare) ve uçan haşere (karasinek, sivrisinek vb.) mücadelesi ve kontrol hizmetleri yapmaktadır.

Haşere (hamamböceği vb.) ve kemirgenlere (fare)  karşı uyguladığımız yöntemlerin bilimsel verilere dayanması ve sunduğumuz hizmetlerin standartları ve raporlama sayesinde sağladığımız müşteri memnuniyeti bizim gururumuzdur.

Sağlık Bakanlığından alınan yetki ile çalışmalarını yürüten firmamız; Dünya sağlık Örgütü (WHO) tarafından kapalı alanlar için önerilen etken maddeleri içeren, insanlar için en az zararlı olan; haşereler için ise, uzun süre etkiye sahip, kullanıldıkları alanda leke ve koku problemi oluşturmayan Halk Sağlığı ilaçları ile mücadele çalışmaları yapmaktadır.
 
Firmamızın ana ilkesi; müşteri memnuniyeti, kalite, güven dir. 
Isparta İlaçlama’nın hizmet verdiği alanlar;
  • Yürüyen haşere kontrolü
  • Kemirgen kontrolü
  • Uçan haşere ile mücadele
Böcek ilaçlama servis saatlilerinizi siz belirliyorsunuz! Bununla normal yaşantınızın kesintiye uğramamasını amaçlıyoruz. Pazar günleri dahil, sabah erken ve gece geç saatlerde ısacası siz ne zaman müsaitseniz randevu verilen saatte sizlere hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Böcek ilaçlama servisi öncesi ve sonrası alınacak önlemlerde teknik ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Tüm bu alanlarda en iyi hizmeti vermek Isparta İlaçlama olarak temel hedefimizdir.

Bize Ulaşın

Batıkent Mh 5782 Sk No9 Merkez ISPARTA

  • dummy0 (535) 440 1 400

  • dummy info@ispartailaclama.com.tr

E-Bülten

Haber, fırsat ve kampanyalardan anında haberiniz olsun

Search